Hadí jed

Hadí jed vyráběný pro kosmetické a zdravotní účely produkuje Chřestýšovec Waglerův (Tropidolaemus wagleri). Jeho uštknutí je pro člověka bolestivé a jeho paralyzující jed smrtelně jedovatý. Pro zdravotní účely se používá jed syntetický - jehož složení je upraveno tak, aby tělu neublížil, ale naopak pomohl. V kosmetice má hadí jed podobné účinky jako botox, jelikož zamezuje stahům obličejových svalů, které vedou ke vzniku vrásek.

PLEŤOVÝ KRÉM S HADÍM JEDEM 🐍 působí proti vráskám (liftingový), předčasnému stárnutí, tvorbě mimických vrásek a ochabování pleti, účinkuje jako botox. Obsahuje vysoce účinnou anti-age látku SYN-AKE, která byla vyvinuta syntézou hadího jedu Chřestýšovce waglerova. Anti-age komplex doplňují čisté přírodní rostlinné oleje, kolagen a vitamín E, které zvyšují hladkost povrchu pleti, chrání proti volným radikálům a podporují proces noční regenerace. Rychlý nástup účinku zaručuje viditelné zlepšení pleti již v průběhu 4 týdnů.

ŠIROKOSPEKTRÁLNÍ HADÍ MAS🐍 se syntetickým hadím jedem SYN-AKE je účinná látka nacházející se v jedu Chřestýšovce waglerova. Uvolňuje svalovou tenzi, má silný relaxační a regenerační účinek, je vhodná pro masáž v okolí kloubů či po svalové námaze. Podílí se na snížení ztuhlosti kloubního okolí svalů, přispívá k uvolnění v oblasti krku, zad, beder a zaručuje dlouhotrvající účinek. Napomáhá vyhlazovat mimické vrásky, urychluje hojení povrchových poranění kůže, působí proti bolestem kloubů, namoženým svalům, oparům, křečovým žilám, zmírňuje projevy kožních onemocnění.


KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ SNAKE 🐍 SYN-AKE :

Odlíčení + tonizace, masáž, peeling, aplikace změkčujícího gelu, hloubkové čištění, ultrazvukové čištění, maska s hadím jedem, medový zábal na rty, povrchové čištění, mast/krém s hadím jedem (dle typu pleti), úprava + barvení obočí (popřípadě depilace horního rtu)

Ošetření je možno doplnit TĚLOVÝM ZÁBALEM S HADÍM JEDEM 🐍