Hlemýždí extrakt

Kosmetika s hlemýždím extraktem může znít odpudivě. Její zázračné vlastnosti Vás však rychle přesvědčí o opaku. Legendární pleťové masky, séra a krémy se šnečím slizem jsou pro své omlazující účinky populární nejen v korejské kosmetice. Jsou bohaté na vitamíny A, E, C a kolagen, který bojuje s projevy stárnutí pleti. Elastin se pak postará o pevnost a pružnost pokožky.

HLEMÝŽDÍ EXTRAKT hluboce vyživuje a hydratuje pleť, předchází jejímu stárnutí a ztrátě elasticity. Kosmetika s hlemýždím extraktem je v současné době velice žádaná vzhledem k množství látek, které hlemýždí extrakt obsahuje. Mezi ně patří např: Alantoin, Kolagen a Kyselina hyaluronová.

Všechny tyto látky působí na regeneraci pleti, změkčují pokožku a udržují ji pevnou bez drobných vrásek.

Krémy mají jemnou krémovou konzistenci, krásně se vstřebávají bez pocitu mastnoty. Pleť zanechávají napnutou, rozjasněnou a jemnou.

Hlemýždí sliz se pro kosmetické účely získává nenásilnou formou. Hlemýžď je nejdříve očištěn, prochází speciální procedurou a po odebrání extraktu je nepoškozený a zdravý navrácen do chovu.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ S HLEMÝŽDÍM EXTRAKTEM 🐌 :

Odlíčení + tonizace, masáž, peeling, aplikace změkčujícího gelu, hloubkové čištění, ultrazvukové čištění, maska s hlemýždím extraktem, povrchové čištění, krém s hlemýždím extraktem, úprava + barvení obočí