Používaná kosmetika

Používám výhradně českou bylinnou kosmetiku, značky Palacio a BIO Saloos.

HADÍ JED vyhlazuje vrásky, má podobné účinky jako BOTOX, ale je daleko méně agresivní. Napomáhá odstranit záněty a otoky. Urychluje hojení povrchových poranění kůže, působí proti bolestem kloubů, namoženým svalům, oparům, křečovým žilám, zmírňuje projevy kožních onemocnění. Podporuje regeneraci kloubů a chrupavek, ulevuje od bolesti a pomáhá při potížích spojených s artritidou, revmatickými stavy, křečovým žilám, zánětem šlach. Uvolňuje svalovou tenzi, ulevuje od pocitu těžkých nohou, má silný relaxační a regenerační účinek. 

HLEMÝŽDÍ EXTRAKT hluboce vyživuje a hydratuje pleť, předchází jejímu stárnutí a ztrátě elasticity. Kosmetika s hlemýždím extraktem je v současné době velice žádaná vzhledem k množství látek, které hlemýždí extrakt obsahuje. Mezi ně patří např: Alantoin, Kolagen a Kyselina hyaluronová. Všechny tyto látky působí na regeneraci pleti, změkčují pokožku a udržují ji pevnou bez drobných vrásek. 

PARAFÍN zlepšuje prokrvení pokožky, uvolňuje svaly a klouby. Vypíná a zjemňuje, hydratuje, zanechává ruce hladké a odpočinuté. Příjemně prohřívá, vyživuje a zpevňuje nehty. 

KOKOSOVÝ OLEJ pokožku hydratuje, zklidňuje, vyživuje, zmírňuje záněty, léčí akné, zmírňuje tvorbu vrásek.

SKOŘICOVÝ ZÁBAL zlepšuje buněčný metabolismus (spaluje podkožní tuk), působí korektivně proti nežádoucím ložiskům tuku (redukuje tukové polštářky), pomáhá k odstranění celulitidy, zeštíhluje a modeluje postavu, podporuje krevní oběh, zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, napomáhá k detoxikaci (stimuluje odvod toxických látek z těla), ulevuje pocitu "těžkých" nohou.